KAŻDA KROPLA NA WAGĘ ŻYCIA
Regionalne Centrum Krwiodawstwa I Krwiolecznictwa w Łodzi
URATUJ ŻYCIE ZOSTAŃ KRWIODAWCĄ
Aktualności / 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Krwiodawstwem

27 Finał WOŚP odbędzie się w dniu 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.


Podążając za wieloletnią tradycją Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi również dołącza się do ogólnopolskiej akcji, podczas której będzie można jak co roku spotkać wolontariuszy rozdających czerwone serduszka i jednocześnie wspomóc odziały pediatryczne.


GDZIE BĘDZIEMY

RCKiK w Łodzi w godzinach 8.00-12.00
Nasz czerwony autobus będzie można spotkać na rynku łódzkiej Manufaktury w godzinach 12.00-16.30
Na placu krańcówki autobusowej u zbiegu ulic Parzęczewskiej i Staffa w Zgierzu w godzinach 10.00-14.00

W OSP w Starej Sobótce w godzinach 9.00 - 13.00
W Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej w godzinach 10.30-14.30
W Miejskim Domu Kultury w Radomsku w godzinach 10.00-13.30
W Domu Kultury w Kutnie w godzinach 10.00-14.30


W tym dniu będą czynne również punkty pobierania na terenie województwa łódzkiego:
Piotrków Trybunalski w godz. 9.00-13.00
Zduńska Wola w godz. 8.00-11.30
Sieradz w godz. 8.00-11.00
Wieluń w godz. 8.00-11.30
Tomaszów Mazowiecki w godz.9.00-12.30
Pabianice w godz.9.00-12.00
Bełchatów w godz.9.00-12.00

Zapraszamy wszystkich serdecznie!



« Wszystkie wpisy

Partnerzy:
Wspierają nas:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
ul. Franciszkańska 17/25, 91-433 Łódź, tel. Centrala +48 42 61 61 400, tel./fax +48 42 61 61 499, e-mail: sekretariat@krwiodawstwo.pl
KRS: 0000022092, NIP: 7262292906, REGON: 00029483000000
Copyright (c) 2019 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi projekt i wykonanie: DAGSON MEDIA studio